Założenie spółki w Wielkiej Brytanii / Firma Ltd w Anglii z filią w Polsce

Zalety z korzystania z usług firmy pośredniczącej przy zakładaniu spółki w Anglii.

(6kB)     powrot     strona główna
zobacz wersje w jezyku rosyjskim: Pycckuu
   

Polskie Biuro rachunkowe w Londynie: Financial Republic, 40 Tooting High Str. Tooting Broadway, SW17 0RG tel. 0208 68 23 950 tel. 0208 76 74 088

Dzwoniąc z poza UK nalezy wybrac numer [bez "0" po 44]: 0044 208 76 74 088, 0044 208 68 23 950 email: ksiegowosc@financialrepublic.org.uk

zobacz kim jesteśmy, księgowi z uprawnieniami ACCA, chartered accountant: www.financialrepublic.org.ukZalety z korzystania z usług firmy pośredniczącej przy zakładaniu spółki w Anglii.

W naszej części Europy niezbyt często można spotkać się z terminem spółka Limited. Nie jest ona jeszcze dość dobrze znana. Można powiedzieć, że na naszych terenach jesteśmy wręcz prekursorami w zakresie korzystania z możliwości, jakie nam ona daje. Co jednak nie zmienia faktur, że w innych częściach naszego kontynentu, taka forma prowadzenia działalności jest dosłownie na porządku dziennym. Tak więc na przykład już dawno przetarte zostały szlaki w Europie Zachodniej oraz w Azji, w których to krajach oferta LIMITED okazała się sukcesem. Można powiedzieć, iż regularnie wzrasta liczba takich właśnie zadowolonych przedsiębiorców. Widzą oni dokładnie, że żadne ewentualne trudności finansowe takiej spółki, nie doprowadzą natychmiastowo do kryzysu w ich domowych budżetach, nawet jeśli są one znaczne okrojone, jakby to mogło być możliwe w przypadku osób prowadzących samodzielną działalność gospodarczą lub na przykład spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółkę cywilną.

Dobrze, załóżmy, że namówimy naszych rodaków na zakładanie tego rodzaju działalności. Co dalej? Przecież nie każdy z nas zna język angielski, nie każdy posiada rodzinę w Wielkiej Brytanii czy jakiekolwiek inne kontakty, które umożliwiałyby założenie takiej firmy w UK. Co zatem zrobić, żeby założyć taką jednostkę? Otóż okazuje się, że nie trzeba znać nawet języka angielskiego, by móc założyć angielską spółkę. Wystarczy znaleźć polską firmę, która specjalizuje się w zakładaniu spółek Limited w Wielkiej Brytanii i gotowe.

Na naszym polskim rynku funkcjonuje dość dużo spółek, które zajmują się rejestrowaniem działalności w Wielkiej Brytanii. Taka firma- pośrednik- to doskonałe rozwiązanie, które nie wymaga od nas praktycznie żadnego nakładu pracy związanego z zakładaniem takiej firmy. My jedynie musimy dostarczyć określone dokumenty do takiego biura oraz uiścić odpowiednią opłatę, a ono w naszym imieniu zajmuje się wypełnianiem określonych zgłoszeń, procedur oraz realizacją formalności. Możemy być praktycznie stuprocentowo pewni, że wszystko zostanie wypełnione zgodnie z obowiązującymi przepisami, bowiem w wypełnianiu takich procedur bierze udział sztab naprawdę doświadczonych prawników, zarówno polskich jak i zagranicznych. Taki sztab zawodowo zajmuje się zakładaniem spółek i jej polskich oddziałów w odpowiednich rejestrach spółek.

Mało tego, takie firmy pośredniczące bardzo często zapewniają każdą niezbędną pomoc nie tylko w zakresie spraw związanych z założeniem spółki. Pomoc dotyczy także- po uzgodnieniu z Klientem, o ile sobie tego życzy- aż do rozpoczęcia działalności. Niektórzy tacy pośredniczy oferują nawet pakiet usług, który obejmuje też usługi polegające na dopełnianiu corocznych formalności wobec angielskiego rejestru spółek. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Wszystkie obowiązki względem Wielkiej Brytanii (chociaż nie jest ich zbyt wiele) przejmuje od nas taki pośrednik. My zajmujemy się jedynie prowadzeniem takiej działalności.

Jedno, o czym musimy pamiętać w trakcie korzystania z takiej pomocy to fakt, by na bieżąco aktualizować nasze dane, takie jak adres pocztowy, adres e-mail oraz numer telefonu. Te dane są ważne, ponieważ dzięki nim dochodzi do komunikacji z takim pośrednikiem. On z kolei zobowiązuje się, że zapewni nam fizyczny adres dla spółki w Wielkiej Brytanii i będzie wysyłał roczne sprawozdania do angielskiego sądu. Jeśli zatem chcesz otworzyć swoje własne przedsiębiorstwo i podoba Ci się pomysł na otworzenie spółki Limited- skorzystaj koniecznie z usług któregoś z pośredników, działających na naszym krajowym rynku. To najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na otwarcie i prowadzenie takiej działalności.


 

spis tresci:

»   Spolka w Wielkie Brytani / Firma LTD w Anglii daje nam mozliwosc.
»   Kto musi zalozyc odddzial a jakie spolki / Firma LTD w Anglii moga dzialac bez odddzialu .
»   Dlaczego warto zalozyc odddzial spolki brytyjskiej a nie rejestrowac nowej spolki w Polsce.
»   Procedura otwarcia oddzialu w Polsce.
      -   Wymogi prawne / Firma LTD w Anglii
      -   Procedury administracyjne
»   Angielska Spółka Ltd. / Firma LTD w Anglii - Polski Oddział - OFERTA
»   Oferta cenowa rejestracji i rozliczania spolki brytyjskiej / Firma LTD w Anglii.
»   Rejestracja Limited Company / Firma LTD w Anglii
»   Przy prowadzeniu ksiegowosci spolki / Firma LTD w Anglii oferujemy nastepujace kontrakty.
»   Rozliczenie roczne spolki / Firma LTD w Anglii o obrocie powyzej 67,000 rocznie, bedacej platnikiem VAT.

»   Pytania i odpowiedzi w sprawie rejestracji i prowadzenia firmy w Anglii - faq
»   Dodatkowe informacje o firmie Ltd w Anglii / spółka w Anglii
      »   Co to jest spółka Limited?
      »   Spółka LTD zarejestrowana w Anglii z oddziałem działajšcym w Polsce
      »   Jakie możliwoœci i profity daje nam prowadzenie firmy we Wielkiej Brytanii?
      »   Wymogi prawne i procedury administracyjne przy zakładaniu spółki w Anglii
      »   Zalety z korzystania z usług firmy poœredniczšcej przy zakładaniu spółki w Anglii.
      »   Dlaczego warto założyć oddział spółki brytyjskiej a nie rejestrować nowej spółki w Polsce?
      »   Jak mogę zaoszczędzić rejestrujšc spółkę w Anglii?
      »   Ile będzie mnie kosztowało założenie i prowadzenie spółki w Anglii?
      »   Jakie dokumenty będš potrzebne do założenia spółki w Anglii i jej oddziału w Polsce?
      »   Komu opłaca się założyć spółkę w Anglii?

Zalety z korzystania z usług firmy pośredniczącej przy zakładaniu spółki w Anglii.Top ^