Własna Firma LTD w Anglii z oddziałem w Polsce

Firma w Anglii - działalność gospodarcza w Wielkiej Brytanii

Firma w anglii oddzial w polsce

Firma Ltd w Anglii z oddziałem w Polsce - zalety i wady.

Za otworzenie oddziału angielskiej firmy w Polsce przemawiają przede wszystkim o wiele niższe koszty niż w przypadku rejestracji nowej spółki. Dodatkowo nie ma konieczności wnoszenia kapitału założycielskiego jak ma to miejsce w Polsce podczas zakładania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub przy zakładaniu spółki akcyjnej. Ponieważ oddział taki nie będzie posiadał oddzielnej osobowości prawnej więc nie będzie go dotyczyło prawo polskich spółek handlowych. Oddział może działać na takich samych zasadach organizacyjnych jak główny angielski człon firmy, przy zachowaniu ciągłości oraz tożsamości prawnej. Dodatkowo jako grupa z kapitałem zagranicznym firma podnosi swój prestiż na rynku polskim.

Zakładając spółkę w Anglii konieczne będzie ustanowienie dyrektora oraz udziałowca tejże spółki. Dyrektor taki nie musi wnosić żadnego wkładu kapitałowego do spółki. Opłaca o wiele niższe ubezpieczenie społeczne niż ma to miejsce w przypadku odprowadzania składek do ZUS. Ponieważ spółka działa na terenie wspólnoty, więc korzystny jest również podatek VAT, który można powiedzieć wychodzi na zero, ponieważ jest podatkiem naliczonym.

Właściciel może zatrudnić się w spółce której jest udziałowcem i korzystać z dużo wyższej kwoty wolnej od podatku.

Równie duże korzyści przynosi wypłacanie dywidend zwolnionych z podatku. Pierwszy podatek spółka ma obowiązek odprowadzić dopiero po 20 miesiącach od rozpoczęcia działalności. Aby założyć spółkę w Anglii nie koniecznie trzeba tam przebywać. Wystarczy zlecić to zadania wyspecjalizowanej firmie. Ponadto spółka może posiadać konto w polskim banku. Kwota przy której istnieje konieczność płacenia podatku VAT to aż 78 tysięcy funtów.

Wobec powyższych argumentów trudno się dziwić, że coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie biznesu właśnie na Wyspy Brytyjskie.

„W przypadku gdy Wykonawca zatrudni więcej niż 5 pracowników, Zamawiajacy wpłaci Wykonawcy £30.00 + VAT (razem £35.25) za obsługę kolejnych 5 pracowników.”

Polska jest jednym z najgorszych na świecie krajów do płacenia podatków. W rankingu Banku Światowego zajęliśmy 151. miejsce na 183 ocenione kraje. Opublikowany przez Bank Światowy ranking Paying Taxes 2010 przygotowany wspólnie z PricewaterhouseCoopers i Międzynarodową Korporacją Finansową. Oceniono w nim łatwość płacenia podatków przez biznes. http://podatki.wp.pl/kat,66248,title,Polski-fiskus-jest-malo-przyjazny

Dane Firmy:
nr. companieshouse.gov.uk: 06939750   |   nazwa: FINANCIAL REPUBLIC (UK) LTD
nr. companieshouse.gov.uk: 06375167   |   nazwa: EWA MANNO ACCOUNTING SERVICES LTD
zobacz: Case details for Financial Republic - Trade Mark nr. 2517705
zobacz: Case details for Polskie Centrum - Trade Mark nr. 2434066Spolka w Wielkie Brytani / Firma LTD w Anglii daje nam mozliwosc. Kto musi zalozyc odddzial a jakie spolki / Firma LTD w Anglii moga dzialac bez odddzialu . Dlaczego warto zalozyc odddzial spolki brytyjskiej a nie rejestrowac nowej spolki w Polsce. Procedura otwarcia oddzialu w Polsce. Wymogi prawne / Firma LTD w Anglii Procedury administracyjne Angielska Spółka Ltd. / Firma LTD w Anglii - Polski Oddział - OFERTA Oferta cenowa rejestracji i rozliczania spolki brytyjskiej / Firma LTD w Anglii. Rejestracja Limited Company / Firma LTD w Anglii Przy prowadzeniu ksiegowosci spolki / Firma LTD w Anglii oferujemy nastepujace kontrakty. Rozliczenie roczne spolki / Firma LTD w Anglii o obrocie powyzej 67,000 rocznie, bedacej platnikiem VAT.

Dodatkowe bardzo ogólne informacje po angielsku: www.company-formation-registration-ltd-uk.com Dodatkowe bardzo ogólne informacje po polsku: Co to jest spółka Limited? Spółka LTD zarejestrowana w Anglii z oddziałem działającym w Polsce Jakie możliwości i profity daje nam prowadzenie firmy we Wielkiej Brytanii? Wymogi prawne i procedury administracyjne przy zakładaniu spółki w Anglii Zalety z korzystania z usług firmy pośredniczącej przy zakładaniu spółki w Anglii. Dlaczego warto założyć oddział spółki brytyjskiej a nie rejestrować nowej spółki w Polsce? Jak mogę zaoszczędzić rejestrując spółkę w Anglii? Ile będzie mnie kosztowało założenie i prowadzenie spółki w Anglii? Jakie dokumenty będą potrzebne do założenia spółki w Anglii i jej oddziału w Polsce? Komu opłaca się założyć spółkę w Anglii? Firma-ltd-w-anglii Firma ltd w anglii ltd Firma ltd w anglii newsZałożenie spółki w Wielkiej Brytanii / Firma Ltd w Anglii z filią w Polsce, Spółka w Wielkiej Brytanii, Firma LTD w Anglii, zredukuj koszty obslugi firmy. Firma Limited prowadzona w Anglii to brak rejestracji na VAT, podatku od dywident, itp.. Sprawdź jak założyć firmę w UK. Firma LTD w Anglii. Odsługa firmy w anglii od 35 funtow miesiecznie.

Stronę wykonał: ksiegowy z biura rachunkowego Financial Republic,
2008 © Financial Republic - Biuro Rachunkowe -  All rights reserved.
1. firma w anglii praca w polsce
2. firma w anglii działalność w polsce
3. firma w anglii oddział w polsce