Twoja Firma w Anglii

Polski | English | Pycckuu | Google translate

Firma w anglii logo

Artykuły prasowe na temat frmy w Anglii cz.2


spis tresci: STRONA GŁÓWNA

»   Spolka w Wielkie Brytani / Firma LTD w Anglii daje nam mozliwosc.
»   Kto musi zalozyc odddzial a jakie spolki / Firma LTD w Anglii moga dzialac bez odddzialu .
»   Dlaczego warto zalozyc odddzial spolki brytyjskiej a nie rejestrowac nowej spolki w Polsce.
»   Procedura otwarcia oddzialu w Polsce.
      -   Wymogi prawne / Firma LTD w Anglii
      -   Procedury administracyjne
»   Angielska Spółka Ltd. / Firma LTD w Anglii - Polski Oddział - OFERTA
»   Oferta cenowa rejestracji i rozliczania spolki brytyjskiej / Firma LTD w Anglii.
»   Rejestracja Limited Company / Firma LTD w Anglii
»   Przy prowadzeniu ksiegowosci spolki / Firma LTD w Anglii oferujemy nastepujace kontrakty.
»   Rozliczenie roczne spolki / Firma LTD w Anglii o obrocie powyzej 67,000 rocznie, bedacej platnikiem VAT.Rejestracjaspolek-online.com
Rozliczenia-online.com
Ubezpieczenie biznesu
Ubezpieczenie dyrektorów spólek
Optymalizacja ZUS
Nasza główna strona www

Firma w Anglii na pewno jest marzeniem niejednego emigranta. Teraz, gdy polonia jest tam duża i ustabilizowana, również jej członkowie dążą do swojego biznesu na obczyźnie. Otwarcie własnego źródła dochodów jest stosunkowo proste i szybkie. Firma w Anglii jest całkiem realnym celem.


Na tle ogólnoeuropejskim czas otwierania firmy w Anglii statystycznie zajmuje jedynie 13 dni. Firma w Anglii, zanim powstanie wymaga też o wiele mniej formalności niż te znane nam z historii mających miejsce w Polsce.


Własna firma w Anglii, czyli samo zatrudnienie, jest tak samo kuszące jak wszędzie. Daje poczucie wpływu na własny los i odpowiedzialność za sukces. Firma w Anglii może wybawić emigranta od przysłowiowego „zmywaka”. Często przecież jako kelnerki, obsługa kuchni, sprzątacze, opiekunki, czy pomocnicy na budowach pracują ludzie, którzy powinni, według wykształcenia, być menagerami, nauczycielami, prawnikami itd. Dla nich właśnie firma w Anglii to doskonałe rozwiązanie.

Mogą dzięki realizacji autorskiego pomysłu wykorzystać tkwiący w nich potencjał oraz uczynić zadość poświęconemu na naukę wysiłkowi. Firma w Anglii uratuje nie tylko ich stan posiadania ale też psychikę. Pomysł, realizacja, poszukiwanie rynku zbytu, nawiązywanie kontaktów, biurokracja, zarządzanie to to, co zaprzątnie im umysł i da poczucie działania. To właśnie dla poczucia sterowania swym losem przyniesie założycielom firma w Anglii.


Chyba szczególną zaletą, jaką ma nowa firma w Anglii to swoisty czas próby. Świeżo upieczony businessman może od rozpoczęcia faktycznej działalności na rzecz własnej firmy w Anglii przez trzy miesiące funkcjonować nie rejestrując jej. Dzięki temu nowopowstała firma w Anglii ma szansę zaistnieć na rynku, zmierzyć się z konkurencją, stanąć na nogi. Jeśliby się okazało, że nowa firma w Anglii nie miałaby racji bytu, jej założyciel może się o tym zorientować już w tych pierwszych miesiącach działalności. Ma zatem czas na ewentualną modyfikację swojego pomysłu na firmę w Anglii. Może pomyśleć nad asortymentem, poobserwować kontrahentów.


Przedsięwzięcie, jakim jest firma w Anglii jest tak samo objęte ryzykiem powodzenia jak w innych miejscach w Europie i nie tylko. Rynek usług oraz towarów jest nasycony. Dlatego też okres trzech miesięcy można wykorzystać na próbę zmierzenia się z innymi przedsiębiorcami.