Twoja Firma w Anglii

Polski | English | Pycckuu | Google translate

Firma w anglii logo

Artykuły prasowe na temat frmy w Anglii

spis tresci: STRONA GŁÓWNA

»   Spolka w Wielkie Brytani / Firma LTD w Anglii daje nam mozliwosc.
»   Kto musi zalozyc odddzial a jakie spolki / Firma LTD w Anglii moga dzialac bez odddzialu .
»   Dlaczego warto zalozyc odddzial spolki brytyjskiej a nie rejestrowac nowej spolki w Polsce.
»   Procedura otwarcia oddzialu w Polsce.
      -   Wymogi prawne / Firma LTD w Anglii
      -   Procedury administracyjne
»   Angielska Spółka Ltd. / Firma LTD w Anglii - Polski Oddział - OFERTA
»   Oferta cenowa rejestracji i rozliczania spolki brytyjskiej / Firma LTD w Anglii.
»   Rejestracja Limited Company / Firma LTD w Anglii
»   Przy prowadzeniu ksiegowosci spolki / Firma LTD w Anglii oferujemy nastepujace kontrakty.
»   Rozliczenie roczne spolki / Firma LTD w Anglii o obrocie powyzej 67,000 rocznie, bedacej platnikiem VAT.Rejestracjaspolek-online.com
Rozliczenia-online.com
Ubezpieczenie biznesu
Ubezpieczenie dyrektorów spólek
Optymalizacja ZUS
Nasza główna strona www

Temat: Polacy coraz lepiej zadomowieni w UK
Niespełna kilka lat temu zaczął się wielki „szał emigracji” spowodowany głównie brakiem pracy w kraju. W tym czasie bardzo wielu naszych rodaków wyjechało do różnych krajów Europy, w tym między innymi do Wielkiej Brytanii… Z początku zdecydowana większość osób pracowała fizycznie w różnych barach, hotelach, na budowie, etc. Stąd właśnie się wzięło znane skojarzenie, że jak praca w Anglii to pewnie „na zmywaku”. Dziś jednak się sytuacja sporo zmieniła.

Teraz już mało kogo dziwi rozrastająca się polska firma w Wielkiej Brytanii. Polacy przecież coraz bardziej zadomawiają się w UK i dostrzegają coraz nowsze możliwości zarabiania poza granicami kraju. Coraz częściej się także słyszy, o tym, że zakładanie spółek w Anglii jest bardzo opłacalne. Nic w tym dziwnego, ponieważ UK oferuje znacznie lepsze warunki pod założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej, niż jakikolwiek inny kraj w Europie. Ponadto w UK jest bardzo wysoki poziom życia, a pensje i zasiłki są dość dobre względem innych państw, więc typowa firma w Anglii ma szansę zarobienia dużo większych pieniędzy niż jej odpowiedniki w innych krajach Europy.

Temat: Firma w Anglii
Od czasu, gdy Polska weszła do Unii Europejskiej, coraz więcej osób zaczyna się zastanawiać nad otwarciem własnego interesu poza granicami kraju. Wiadomym jest, że w Polsce prawo podatkowe nie zawsze jest zbyt „przyjazne” dla świeżo upieczonych biznesmanów, dochody są zazwyczaj sporo niższe niż w innych krajach, a i z całą dokumentacją firmy za łatwo niestety też nie jest.

Sprawa więc wygląda na pozór banalnie… Jeśli jest tyle problemów z otwarciem firmy w Polsce, to dużo efektywniejsza byłaby np.: firma w Wielkiej Brytanii. Wszystko wydaje się proste, ale teraz pojawia się następujący problem: gdzie mogę się dowiedzieć od profesjonalistów, jak wygląda w praktyce zakładanie spółek w Wielkiej Brytanii? Ale i na ten problem znalazła się rada. Wystarczy odwiedzić serwis internetowy: Firma-w-wielkiej-brytanii.pl .Dowiemy się tutaj z pewnego źródła, w jaki sposób zarejestrować nasz interes w tym kraju, w jaki sposób będziemy musieli rozliczać się z podatków oraz wiele więcej innych, przydatnych informacji, aby nasza firma w Anglii z planów stała się legalną i przynoszącą nam zyski spółką. Serdecznie zapraszam do lektury.

Temat: Firma w Anglii, oddział w Polsce
Firma w Wielkiej Brytanii z oddziałem w Polsce… Większość osób, które pierwszy raz usłyszały taką propozycję, napewno się niezmiernie zdziwiły, po czym stwierdzały, że jest to bardzo trudne ze strony prawnej oraz wymaga zapewne sporych nakładów finansowych. Nic bardziej mylnego. Wbrew powszechnej opinii jest to jednak bardzo proste. Po pierwsze warto jest odwiedzić stronę internetową: firma-w-wielkiej-brytanii.pl. Portal jest prowadzony przez firmę oferującą zakładanie spółek w Wielkiej Brytanii.

Dzięki temu za naprawdę niewielką opłatę, otrzymamy od nich w ekspresowym tempie wszystkie niezbędne dokumenty i wpisy do rejestrów, wykonane w fachowy, legalny sposób, wszelkie porady dotyczące opodatkowania oraz innych niezbędnych w naszym przypadku spraw. Możemy również liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wedle potrzeb, o założenie dla nas firmowego konta, które, w zależności od wybranego banku, może być już gotowe do użytku nawet w 24h. Osobiście bardzo polecam tą firmę. Pracują tam sami profesjonaliści, z którymi Państwa firma w Anglii z oddziałem w Polsce powstanie naprawdę w szybkim tempie i do tego niskim kosztem.

Temat: Zalety prowadzenia firmy w UK
Według najnowszych badań, które zostały przeprowadzone przez Bank Światowy, firma w Wielkiej Brytanii jest naprawdę szybko przynoszącą zyski inwestycją. Założenie tam własnego biznesu zajmuje średnio 13 dni.

Dla porównania europejska średnia wynosi aż 32 dni. Jak więc łatwo się domyślić Wielka Brytania zajmuje pierwsze miejsce na naszym kontynencie na liście państw, w których najlepiej jest prowadzić działalność gospodarczą. Warto też dodać, że na podobnej, światowej liście zajmuje również bardzo wysokie- szóste miejsce. Poza tym jest jeszcze wiele innych atutów, które sprawiają, że firma w Anglii działa dużo sprawniej niż jej bliźniacze siostry w innych krajach.

Brytyjski system jest wyjątkowo przejrzysty i przyjazny dla prowadzenia działalności gospodarczej. Bardzo ułatwia prowadzenie owej działalności oraz nie przewiduje żadnych dodatkowych utrudnień czy specyficznych reguł dla tzw.: podmiotów zagranicznych, więc co za tym idzie, zakładanie spółek w Anglii jest prawdziwą przyjemnością zarówno dla początkujących biznesmenów, jak i doświadczonych rekinów biznesu.

Temat: Dlaczego warto przenieść firmę do Wielkiej Brytanii?
W tym artykule opiszę zalety , jakie niesie ze sobą zakładanie spółek w Wielkiej Brytanii, a także co skłania inwestorów do tego, by tam przenosić swoje interesy, lub po prostu je tam zakładać.
Na początek warto zauważyć, że Wielka Brytania przyciąga znacznie więcej inwestorów, niż jakikolwiek inny kraj Europy lub Świata, nie licząc Stanów Zjednoczonych.

Dzieje się tak, ponieważ Wielka Brytania oferuje wszystkim osobą które chcą rozpocząć tutaj działalność gospodarczą m.in. wysoko wykwalifikowaną siłę roboczą, która łatwo jest w stanie zaadaptować się do nowych wyzwań, konkurencyjne opodatkowanie zarówno dla osób fizycznych, jaki i prawnych, a także otoczenie regulacyjne, które bardzo wspiera wzrost i osiąganie przez inwestorów zysków. Poza tym firma w Wielkiej Brytanii otrzymuje już na start szybki i łatwy dostęp do jednolitego rynku UE.
Moim skromnym zdaniem, Wielka Brytania jest bezkonkurencyjna w kwestii rozpoznania w niej jakiejkolwiek działalności gospodarczej.

Już na starcie, dajmy na to, przeciętna firma w Anglii, może liczyć na wiele udogodnień ze strony państwa, o których pisałem wyżej oraz dofinansowań z Unii Europejskiej, co sprawia, że jest ona wyjątkowo „smacznym kąskiem” dla osób chcących prowadzić własny biznes. Uważam, że naprawdę warto jest zainteresować się tym tematem bardziej.

Temat: Moja spółka w Wielkiej Brytanii
Kilka miesięcy temu postanowiłem założyć swoją własną firmę. Idąc w ślady mojego dobrego przyjaciela i eksperta od świata biznesów zgłosiłem się do firmy, która umożliwia pomoc i szybkie zakładanie spółek w Wielkiej Brytanii.

Z wielu powodów, których nie będę teraz tutaj opisywać dokładniej, jest to bardzo korzystne posunięcie. Dajmy na to zakładanie spółek w Anglii, zamiast w Polsce, w której zostaje jedynie otwarty oddział firmy, umożliwia opłacanie lżejszych podatków oraz korzystanie z licznych ułatwień, jakie zapewniana UK dla inwestorów (nie bez powodu zajmuje ona pierwsze miejsce w Europie, jako najlepszy kraj do zakładania własnej działalności gospodarczej). Wiadomo, że zawsze początki są najtrudniejsze, więc warto jest szukać wszystkich możliwych udogodnień.

W tej sytuacji, prowadzący interes zostaje odciążony w kwestii podatkowej oraz ma o wiele mniej, tzw. „papierkowej roboty”, ponieważ prawo w Wielkiej Brytanii jest bardzo przyjazne dla młodych biznesmenów, a typowa firma w Anglii znacznie lepiej prosperuje niż jej bliźniacze siostry w innym kraju.

Temat: Historia firmy Pana Tomasza
Od kilku dobrych dni nie mogę wyjść z podziwu, w jaki to sprytny sposób, mój znajomy obniżył koszty prowadzenia oraz utrzymania firmy, w tym głównie koszty opodatkowania. Cała sprawa miała miejsce kilka tygodni temu. Pan Tomasz postanowił, że swoją firmę „przeniesie” do UK. Cały pomysł polegał głównie na tym, że oficjalnie jego firma w Wielkiej Brytanii powinna zostać tylko zarejestrowana, gdzie też będą płacone podatki, a w Polsce zostanie tylko jej oddział. Cały pomysł wydawał się trochę dziwny i bardziej podobny do scenariusza z jakiegoś filmu o biznesmenach, niż historii z życia codziennego. Jednak ku mojemu zaskoczeniu, w bardzo krótkim czasie, cały plan Pana Tomasza został zrealizowany.

Jak się okazało zakładanie spółek w Anglii wcale nie było trudną sprawą, którą można po prostu zlecić odpowiedniej firmie. Okres oczekiwania na wszystkie dokumenty był niesamowicie krótki. Dziś natomiast firma w Anglii, której właścicielem jest Pan Tomasz działa o wiele skuteczniej niż gdy była zarejestrowana w Polsce, a podatki są sporo niższe. Muszę przyznać, że był to bardzo dobry krok na przód, dzięki któremu bardzo dużo zyskała sama firma, a i konto Pana Tomasza też to zapewne odczuło…

Temat: Historia mojej firmy
Dziś z dumą w sercu mogę stwierdzić, że firma w Wielkiej Brytanii okazała się moim największym życiowym sukcesem w kwestii finansowej. Z początku była ona niewielkim pomysłem, który zrodził się pewnego wieczoru w mojej głowie. Szybko jednak owy pomysł mylnie wydał mi się zbyt skomplikowanym i kosztownym, więc postanowiłem odłożyć go na dużo późniejszy okres.

Na moje szczęście przez cały ten czas nie dawała mi spokoju wizja, jaką była własna firma w Anglii i związane z nią perspektywy. Postanowiłem więc poprzeglądać internet w poszukiwaniu przydatnych dla mnie informacji, bym mógł zrealizować swój mój cel .

Po kilkuminutowym przeglądaniu zawartości sieci natrafiłem na ciekawą stronę opisującą zakładanie spółek w Anglii. Tą stroną była: firma-w-wielkiej-brytanii.pl. Znalazłem tutaj bardzo wiele informacji na temat nurtujących mnie pytań dotyczących firmy w Wielkiej Brytanii, a także podjąłem bardzo korzystną współpracę, dzięki której za naprawdę niewielkie pieniądze, specjaliści zajmują się moimi podatkami oraz dokumentacją, dzięki czemu mogę spać spokojnie obserwując jak mój kapitał stale rośnie…